CSM Steaua învinge CSM Făgăraș în primul meci de baraj pentru calificarea în Liga Zimbrilor

Getting your Trinity Audio player ready...

Astăzi, într-un meci pentru calificarea în Liga Zimbrilor, CSM Steaua a învins echipa CSM Făgăraș cu scorul de 40 la 31. Partida, care a început la ora 11:00, în Sala “Doamna Stanca, a fost una plină de suspans și emoții, ambele echipe luptând intens pentru un loc în liga de elită a handbalului românesc.

La pauza meciului, CSM Steaua conducea cu un scor strâns de 17 la 15, indicând un echilibru de forțe pe teren și promițând o a doua repriză la fel de disputată. Totuși, în cea de-a doua parte a jocului, CSM Steaua a reușit să își mărească avantajul, demonstrând o superioritate clară în fața adversarilor de la CSM Făgăraș.