- IA dezvăluie diferențe cerebrale distincte între bărbați și femei
- Vănătorul de minciuni cu Grigore Cartianu - invitat ambasadorul Constantin Teleagă
- Lentila de contact cu Stelian Tănase - Hrusciov a plecat în SUA
- David Copperfield acuzat de violență sexuală de către șaisprezece femei
- România înregistrează o creștere semnificativă a speranței de viață
În sprijinul supraviețuitorilor de la #Colectiv
În urmă cu puține ore, doamna Margareta Pâslaru a lansat albumul muzical "Cum să te las?" – proiect umanitar realizat în sprijinul supraviețuitorilor de la Clubul Colectiv.
CD-ul este produs de EuroStar și costă 20 Lei. Veniturile obținute din vânzarea acestui disc vor merge la Asociaţia rudelor victimelor şi a supravieţuitorilor de la Colectiv.
"Recenta compoziție "Cum să te las?" – premieră discografică – vorbește de la sine… Mărturisirile voastre sincere, lăcrimând la auzul unor compoziții proprii în care v-ați recunoscut, m-au îndemnat să prezint creațiile maturității. Veți regăsi spiritul liber, uneori rebel "Libertatea nu se învață", suferința , "Ce suflet trist", "Pansele negre", duioșia, "Bunicii mei", precum și "Setea de a cunoaște" – spune marea noastră artistă în mesajul transmis fanilor și celor care vor să sprijine supraviețuiitorii de la #Colectiv, aciziționând acest CD.