butcaru Postat în 25/05/201710/06/2019 de Radio Clasic Recital european la Ateneul Român. Vienna Meets Romania Partajează asta:Dă clic pentru a partaja pe Twitter(Se deschide într-o fereastră nouă)Dă clic pentru a partaja pe Facebook(Se deschide într-o fereastră nouă)Dă clic pentru partajare pe WhatsApp(Se deschide într-o fereastră nouă)Dă clic pentru a trimite o legătură prin email unui prieten(Se deschide într-o fereastră nouă)Dă clic pentru a partaja pe LinkedIn(Se deschide într-o fereastră nouă)Dă clic pentru a imprima(Se deschide într-o fereastră nouă)Apreciază:Apreciază Încarc...